Razem zdziałamy więcej

Ochrona przyrody nie jest możliwa, jeśli działa się w pojedynkę. Skala zniszczeń, jakie współczesny styl życia powoduje w ekosystemie, który umożliwia nam egzystencję jest zatrważająca. Dlatego działania jednostki, pomimo że tak ważne, to odosobnione mają tylko wpływ na lokalne środowisko, a zazwyczaj i tak jest to wpływ znikomy. Ponieważ problem jest globalny wymaga on działań prowadzonych we współpracy.

Doświadczenie w pracy na różnych stanowiskach w branży marketingu pozwala mi tworzyć blog w taki sposób, aby treści jakie tu zamieszczam łatwo docierały do zainteresowanych odbiorców. W ten sposób opisuję moją pasję i wkład, jaki próbuję wnieść w ochronę przyrody. Staram się edukować i uwrażliwiać na piękno przyrody i jej potrzeby. Dokładam starań, aby mój blog był miejscem, w którym można dowiedzieć się więcej o otaczającym nas świecie przyrody i tym, jak każdy z nas może przyczynić się do jej zachowania.

Jeśli masz ważny przekaz, inicjatywę lub chcesz nagłośnić temat związany z przyrodą lub jej ochroną, mogę Ci w tym pomóc.
Jestem członkiem Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków, Lubelskiego Towarzystwa Ornitologicznego, wspomagam Akcję Bałtycką jako wolontariusz i stale wspieram finansowo Fundację Epicrates. Jeśli będę mógł i potrafił, pomogę też Tobie 🙂

Fundacje i stowarzyszenia działające na rzecz ochrony przyrody wspieram swoją wiedzą i zasięgami pro bono.

Współpraca komercyjna

Prowadzenie bloga ma również na celu stworzenie atrakcyjnego miejsca dla reklamodawców, którzy kierują się podobną filozofią co ja i mają w trosce dobro środowiska. Kierując się wiedzą i doświadczeniem zawodowym staram się promować usługi i produkty, które mogę polecić swoim odbiorcom z czystym sumieniem. Wybieram współpracę z markami, które nie tylko dostarczają jakość, ale i robią to z troską o naturę.

Marki, które skorzystały na współpracy

Recenzje sprzętu, relacje z wypraw zorganizowanych we współpracy z biurami podróży, artykuły sponsorowane, lokowanie produktu, zakup linku w gotowym materiale. Opcji współpracy jest naprawdę wiele, a w realizacji każdej z nich mam doświadczenie i całą gamę potrzebnych narzędzi.

Wybierając Przygody Przyrody:

  • powierzasz swój projekt doświadczonemu specjaliście z dziedziny marketingu i SEO
  • masz szansę dotrzeć do tysięcy odbiorców
  • zyskujesz wiarygodną i unikatową treść
  • zyskujesz autorskie zdjęcia, nie copypasty ze stocków
  • zyskujesz linki z poprawnie prowadzonej strony, zyskującej coraz większą widoczność i autorytet
  • wspierasz tych którym zależy – część zysków z pracy bloga każdorazowo przekazywana jest na cele charytatywne ukierunkowane na ochronę przyrody

Kontakt

Aby skontaktować się ze mną użyj najwygodniejszej dla Ciebie formy

tel: + 48 505 10 10 47
email: kontakt@przygodyprzyrody.pl

Dane firmy:
Paweł Warowny
NIP: 5060043837
REGON: 526564296

Adres korespondencyjny:
ul. Szklana 6/6
20-310 Lublin

Wystawiam faktury VAT